piątek, 19 kwietnia 2013

Konkurs na ... placek :)

W ubiegłym roku jeden z szachistów, bywalec wielu turniejów w różnych zakątkach kraju, był zdziwiony, że w tej naszej gościnności ... nie ma placków domowego wypieku. Owszem były kanapki, ciastka, paluszki .. ale nie było placków :)
Dlatego w tym roku zapraszamy do rywalizacji wszystkie Panie (a może i Panów), które chciałyby się pochwalić swoimi wypiekami domowymi. Wszystko co możemy zaoferować - to satysfakcja i ... umieszczenie na liście sponsorów PITS.  (w specjalnej kategorii) Jeśli jakiś wypiek wzbudzi szczególne uznanie na pewno zostanie to odnotowane w relacji z turnieju. Postaramy się również umieścić fotografię wypieku.
Zachęcamy do propagowania tej informacji w środowisku wapieńskim ale ... jest również szansa, że osoby z innych miejscowości mogą dostarczyć wypiek na 3 maja do naszej szkoły. Osoby z wypiekami będą np. mogły być zwolnione z wpisowego :)
-
Nie musi być cały placek ... może być pół :)
-
Dzisiaj dzwoniłem do Pepsi ... pierwsza odpowiedź była negatywna ale mogę jeszcze spróbować w przyszłym tygodniu - miejmy nadzieję, że wtedy się uda.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz