piątek, 26 kwietnia 2013

Turnieje w okolicy i ... pomoc w dojazdach

Dzisiaj miałem telefon z zaproszeniem na turniej w Rogoźnie (Rogoźno stara się docierać bezpośrednio), miałem też telefon w sprawie dojazdu do Wapna.
Rzeczywiście turniejów w tym czasie, w okolicy trochę będzie:
27 kwietnia - "Złota Wieża" Finał Wielkopolski - Łekno
28 kwietnia - Puchar Burmistrza Żnina
1 maja - Rogoźno
3 maja - Wapno (PITS)
5 maja - Gniezno
-
Już nie blisko, 4 maja - Mistrzostwa Europy w Legnicy ... ale tam, aby wystartować trzeba zapłacić tyle ile u nas można wygrać :)
-
Oczywiście w pierwszym tygodniu maja jest w Polsce mnóstwo turniejów szachowych i nie sposób wymienić wszystkie, bo nie wszystkie są na www.chessarbiter.com
-
Do Wapna trudno dojechać ... linia kolejowa już nieczynna, autobusy tego dnia też raczej nie kursują. Teraz propozycja dla szukających okazji - bardzo proszę w komentarzach wpisywać potrzeby lub oferty dowozu. Myślę, że wystarczy podać miejscowość i e-mail ewentualnie telefon. W ubiegłych edycjach zdarzało mi się już załatwiać okazje :)
Możemy się umówić, iż po turnieju usunę te komentarze z danymi :)
Pomagajmy sobie, bo może kiedyś sami będziemy potrzebować pomocy :)
--
27.04
Ten wpis będę "podbijał" wyżej.
Dzisiaj byłem na Finale "Złotej Wieży", wiele ekip przyjechało busami a nawet autobusami. Jeśli nie możecie we własnej miejscowości znaleźć usług transportowych, to w ostateczności - można dojechać do Wągrowca lub Gniezna i np. zamówić bus 9 osobowy i teraz podaję namiary lokalnej firmy:
KARBUS karolpauszek@wp.pl 692799621
-dzwoniłem i orientowałem się w cenach: z Wągrowca do Wapna 100 zł, z Gniezna do Wapna 140 zł. To jest cena jednego kursu, jeśli zbierze się grupa, to można tę kwotę podzielić przez liczbę pasażerów.
Jednak ja ze względu na nadmiar obowiązków nie będę pośredniczył w załatwianiu.
-
NOCLEGI - w hoteliku przy stadionie ok. 1km od sali gry, cena 30 zł/os tel. kontaktowe:48 693 856 374 lub 48 604 436 249

1 komentarz:

  1. Ubiegłoroczny tryumfator GM Jacek Tomczak szuka transportu z Poznania (a może ktoś z Gniezna się zaoferuje). Proszę o informacje na adres hajajacek@gmail.com (ja postaram się przekazać informację dalej) albo śmiało umieścić informację w komentarzu (po turnieju usunę)

    OdpowiedzUsuń